Vasario 20 dieną gimnazijos mokytojai rinkosi  į praktinę konferenciją „Metodų mugė“, kurią organizavo gimnazijos Metodinė taryba. Gimnazijos mokytojai su kolegomis dalijosi gerąja patirtimi.

Konferencijos dalyviai išgirdo nemažai informatyvių pranešimų. Istorijos mokytoja Kristina Puzarienė papasakojo apie savo patirtį, įgytą Erasmus+ mokymuose, ji taip pat skaitė pranešimą „Archeologija – pagalbininkė istorijos pamokose“. Biologijos mokytoja Žydrė Barkuvienė kalbėjo apie aktyvius mokymo(si) metodus ir jų pritaikymą. Muzikinius žaidimus meninio ugdymo pamokose pristatė muzikos mokytojos Vitalija Guobienė ir Asta Malachauskaitė. Pradinio ugdymo mokytojos Dalia Karvelytė ir Stefanija Zarambienė papasakojo apie veiklas, skatinančias mokinių kūrybiškumą ir aktyvumą. Lietuvių kalbos mokytoja Kristina Dorofėjienė pasidalino įspūdžiais iš stažuočių Suomijoje ir Izraelyje. Inovatyvius, mokymo įstaigų jau pamėgtus internetinius įrankius „Quizlet” ir „Kahoot“ demonstravo pradinio ugdymo mokytoja Alma Juzumienė kartu su anglų kalbos mokytoja Svetlana Stripeikiene.

Konferencijoje dalyvavę mokytojai sutinka, jog ši konferencija buvo naudinga patirtis, sukėlusi daug teigiamų emocijų, paskatinusi ne tik veikti, bet ir pasidalinti savo patyrimais bei pastebėjimais su kolegomis.

Gimnazijos Metodinė taryba