Ikimokyklinio ugdymo skyrius „Kregždutė“ aktyviai bendradarbiauja su Akmenės rajono paramos šeimai centro socialinėmis darbuotojomis Dovile Spaičiene bei Kristina Sabaitiene.  Gražus bendradarbiavimas tęsiasi ir prieš didžiąsias metų šventes. Jos pakvietė darželio vaikus dalyvauti Kalėdinėje gerumo akcijoje, kad Akmenės senelių namuose gyvenantys vieniši seneliai per Kalėdas sulauktų ypatingų dovanų – vaikų rankomis sukurtų Kalėdinių sveikinimų. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir jų auklėtojos Aušra Jankaitienė bei Zita Dabožinskienė mielai sutiko savo gerumą ir šilumą padovanoti vienišiems seneliams. Vaikai dirbo su meile ir pagamino daug puikių sveikinimų, kuriuos seneliams perduos socialinės darbuotojos. Atėjusios jų paimti, mielai dar pabendravo su vaikais, pasikalbėjo apie senelius, atnešė vaikams dovanų – melionų bei nusipaveikslavo. Smagu daryti gerus darbus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Jankaitienė