Minėti Europos kalbų dieną – sena mūsų gimnazijos tradicija. Kadangi šie metai Lietuvoje paskelbti Tautodailės metais, buvo nuspręsta daugiau dėmesio skirti mūsų tautos tradicijoms, liaudies menui, kurie mus ir išskiria iš kitų pasaulio tautų. Naudodami netradicines priemones, pasitelkę kūrybiškumą, gimnazijos mokiniai „audė“ stilizuotas juostas dailės ir technologijų pamokose. Dailės mokytoja Dalia padėjo jiems perprasti tautinių raštų subtilybes ir kartu su užsienio kalbų mokytojomis suorganizavo mokinių darbų parodą. Šventinę dieną gimnazijos bendruomenės nariai ne tik grožėjosi vykstančia paroda, bet ir turėjo galimybę pasiklausyti pradinių, 7 bei IIa klasių mokinių, kurie kartu su muzikos mokytoja Asta įvairiomis užsienio kalbomis dainavo liaudies dainas gimnazijos kiemelyje. Tikimės, kad galbūt ateityje kalbų mokėjimas padės suartinti įvairių tautybių žmones bei kultūras.