Jau 18-tą kartą rugsėjo 26 d. Europos gyventojai švenčia Europos kalbų dieną. Šios dienos tikslas – pabrėžti daugiakalbystės svarbą, paskatinti žmones mokytis užsienio kalbų. Europos kalbų dienos proga gimnazijoje pristatytas kūrybinis projektas „Mūsų vasara”. Džiugu, jog į projektą įsitraukė ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, kiti gimnazijos darbuotojai. Spalvotas traukinukas su bendruomenės vasaros akimirkomis ir veiklomis (stovyklos, kelionės, pramogos, darbas) „riedėjo“  gimnazijos fojė. Vasaros įspūdžius iliustruojantis traukinukas ne tik suteikė žaismingumo, bet ir pritraukė daug smalsių akių – visiems buvo įdomu pažiūrėti, kaip jų draugai, mokytojai praleido vasarą. Tikimės, kad šis projektas praturtino mokinius įdomia patirtimi bei paskatino naujiems iššūkiams.