Balandžio 9 d. „Boružėlių“ grupės vaikai vyko į Kuršėnų dvarą. Tai vienintelis vertingiausias medinės dvarų architektūros palikimas Šiaulių rajone. Šiuo metu dvare veikia Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras įkurtas 2000 m. Pagrindinis centro uždavinys: krašto tradicijų, papročių, tradicinių amatų išsaugojimas, atgaivinimas ir pereinamumas.

  Prie amatų centro susitikome su savo draugais  Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ vaikais („Žiniukų“ grupė). Visi kartu dalyvavome edukaciniame keramikos užsiėmime –   mankštinomės, dekoravome indelius, šokome ratelius, apžiūrėjome tautodailės darbų parodą ir laimingi grįžome namo. Ačiū centro darbuotojams,  nuoširdžiai dirbusiems ir bendravusiems su mūsų vaikais. Ačiū draugams iš „Nykštuko”, pakvietusiems į susitikimą neįprastoje aplinkoje. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie mūsų sumanymų įgyvendinimo.

Auklėtoja Ramutė Gricienė