Rugsėjo 26 dieną Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo įstaigoje „Kregždutė” netrūko muzikos garsų ir svečių. Užsimezgusi draugystė su Ventos muzikos mokykla paskatino suorganizuoti edukacinį-pažintinį renginį „Liaudies instrumentai“. Muzikos mokytoja Auksė Nainytė į įstaigą atvyko su folkloro ansambliu  „Austėja” ir atsivežė labai įdomių, daugeliui vaikų dar nematytų instrumentų: kanklių, lumzdelių, būgną, birbynę, švilpynes ir pūslinę.  Vaikai, net patys mažiausieji, liaudies muzikos garsų klausėsi susidomėję. Programą paįvairino liaudies šokiai bei žaidimai. Renginyje dalyvavo svečiai  iš Jungtinių Amerikos Valstijų  Laima ir Jonas Šalčiai, Papilės parapijos klebonas Rimvydas Marozas.

    Tuo pačiu renginys sėkmingai įprasmino ir vainikavo derliaus nuėmimo pradžią darželio „Vaikų sodelyje“.