Draugų niekada nebūna per daug. Smagu, kai visi gyvena draugiškai. Gegužės 14 – 18 dienomis, kai darželyje vyko atvirų durų dienos, glaudžiau bendradarbiavo, draugavo ir vaikų grupės. Priešmokyklinukams savaitės tema buvo „Draugų būryje“, tad visą savaitę buvo kalbama, piešiama, dainuojama draugystės tema. Draugiškai dalyvavome ir sporto šventėje „Lietuvos šeima“, kur nugalėjo draugystė.  Visos savaitės projektinę veiklą vainikavo bendra priešmokyklinio ugdymo grupių „Saulutė“ (mokytoja Z. Dabožinskienė), „Bitutės“ (mokytoja A. Statkienė) ir ikimokyklinio ugdymo grupės „Žirniukai“ (auklėtoja A. Jankaitienė) veikla, kurioje vaikai ruošė „draugystės salotas“. Veikloje visi kartu aiškinosi kuo naudingos uogos, vaisiai ir daržovės, mokėsi juos grupuoti. Padirbėję teoriškai, kibo į praktinius darbus – nusiplovę rankas, pasiraitoję rankoves, vaikai noriai ėmė pjaustyti atsineštas gėrybes (vynuoges, obuolius, bananus, apelsinus) ir ruošti salotas. Po to sekė vaišės. Skanu buvo, o kai pats ruoši, tai dar kokį šimtą kartų skaniau.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Statkienė