5-11 klasių mokiniai ir toliau mokysis nuotoliniu būdu

Balandžio 29 d. įvyko mokyklų, vykdančių pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, vadovų pasitarimas, kuriame dalyvavo administracijos direktoriaus pavaduotojas Artūras Pekauskas, visuomenės sveikatos biuro direktorė Inga Borusienė, švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Rekis. Esant nepalankiai epidemiologinei situacijai Akmenės rajone bendru sutarimu buvo nuspręsta ugdymą 5-11 klasių mokiniams ir toliau organizuoti nuotoliniu būdu.

Vyriausybė buvo leidusi 5–11 klasių moksleiviams į mokyklas sugrįžti nuo gegužės 10 dienos, bet sprendimo teisę paliko pačioms savivaldybėms.

Dėmesio, tėveliai!

Mokiniai (ne pradinukai), kurie mokosi gimnazijoje, nuo kitos savaitės gali savanoriškai testuotis kaupinių būdu. Vaikai tėveliams parneš namo pasirašyti sutikimus. Jei sutinkate, pasirašykite.

Rūpinkimės vieni kitų sveikata