Po dviejų mėnesių pertraukos, nuo gegužės 18 d., ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Kregždutė“ vėl klega vaikų balsai. Pirmosiomis dienomis vaikų sulaukėme mažiau, nei buvo planuota. Šiuo metu įstaigą lanko iki 50 proc. ugdytinių. Vaikams, kurie nelanko darželio, tėvams pageidaujant, tęsiamas ugdymas nuotoliniu būdu.

    Džiaugiamės tėvelių, sąmoningumu, kad atvesdami vaikus dėvi kaukes, dezinfekuoja prie įėjimo rankas, kantrai palaukia, kol atliekamos visos SAM nurodymais darbuotojų vykdomos procedūros – atėjusiam vaikui matuojama temperatūra, ji užfiksuojama,  klausiama apie vaiko sveikatą.

    Keitėsi ne tik  priėmimo tvarka, bet ir pats ugdymo organizavimo procesas.  Daugiau orientuojamasi į individualias veiklas, vengiama kontaktų tarp grupių, neįleidžiami į grupes tėvai, kad kontakto būtų kuo mažiau. Daugelį veiklų vykdome lauke. Atsisakoma renginių, švenčių. Laikantis rekomendacijų dėl vaikų maitinimo – vaikai valgo grupėse.

    Susidėliojome ugdymo procesą ir tikimės, jog karantinas ilgai neužtruks ir ugdymas vyks įprastu režimu.

Roma Lupeikienė

Švietimo padalinio (skyriaus) vadovė