Ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“  auklėtoja Aušra Jankaitienė  „Žirniukų“ grupės ugdytiniams vedė atvirą veiklą  „Ledo gėlės“. Veiklos tikslas – gamtos  tyrimo veiklos aktyvinimas ugdymo procese, kūrybiškumo ugdymas. Vaikai visą savaitę tyrinėjo sniegą,  jo savybes, sužinojo iš kur  atsiranda  ledas. Veiklos metu gamino įvairių spalvų bei formų gėles,  demonstravo jau prieš keletą dienų pagamintus įvairiaspalvius darbelius iš ledo, pasakojo,  kaip užšaldė vandenį balionuose, ir ką iš jų darys.

Ledo gėlių gaminimo idėja patiko ir kitų grupių auklėtojoms, tad su ugdytiniais, prisigaminę įvairiausių spalvų gėlių, skubėjo puošti darželio kiemą, nes artėjantis atšilimas ledui – ne draugas.

Ledo gėlės ne tik papuošė kiemą, bet ir džiugino tėvelius bei atvykstančius į darželį svečius. Ypač nuostabus vaizdas šviečiant saulutei.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Zita Dabožinskienė.