Pasibaigus mokslo metams  mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai susirinko į tradicinę darbščiausių pradinių klasių mokinių pagerbimo šventę „Darbštūs kaip bitelės“. Kaip ir kasmet buvo pagerbti gerai besimokantys mokiniai, daugiausiai  knygelių perskaitę pradinukai, taip pat mokiniai, aktyviai dalyvavę popamokinėje veikloje. Prisiminti gimnazijos „Šviesoforo“ komandos nariai Vilmantas Liaukšas, Titas Jankaitis, Elinga Raudonaitytė, Ugnė Jašmontaitė rajono pradinių klasių mokinių saugaus eismo konkurse „Šviesoforas“  laimėję II vietą ir atstovavę Akmenės rajonui zoninėse saugaus eismo varžybose Pakruojyje. 3 klasės  mokinė Elinga Raudonaitytė rajono trečių klasių mokinių diktanto konkurse „Rašau dailiai ir be klaidų“ laimėjo III vietą, o ketvirtokas Kęstutis Vaičius rajono ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiadoje laimėjo II vietą. Jie buvo apdovanoti Padėkos raštais. Nebuvo pamiršti ir patys šauniausi pradinių klasių mokiniai. Devyniems mokiniam buvo įteikti kvietimai kartu su tėveliais dalyvauti gimnazijos Padėkos šventėje. Ten jiems buvo įteikti Padėkos raštai už puikų mokymąsi. Šiais mokslo metais įsteigta nauja nominacija – „Už padarytą didelę pažangą moksle“. Padėkos raštais apdovanoti 7 mokiniai.

Nemažas būrelis pradinių klasių mokinių dalyvavo edukaciniuose konkursuose „OLYMPIS“. Keturiuose „OLYMPIO“ konkursuose dalyvavo ir pirmo laipsnio diplomus bei medalius laimėjo 2 klasės mokinys Pijus Pigulevičius ir 1a klasės mokinys Benas Stankus. Medalį lietuvių kalbos konkurse laimėjo ir 1a klasės mokinys Jokūbas Šiurkus. Iš viso šiais mokslo metais „OLYMPIO“ konkursuose mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai laimėjo 39 Padėkos raštus ir 4 medalius.

3b klasės mokiniai dalyvavo nacionaliniame matematikos konkurse „Matematikos ekspertas 2017“. Šiame konkurse dalyvavo mokiniai iš beveik 300 Lietuvos mokyklų. Mūsų trečiokai laimėjo 7 vietą. Šaunuoliai.

Taip pat aktyviai dalyvauta ir „Matematikos kengūros“ konkurse. Keturi mokiniai pateko į geriausių Akmenės savivaldybėje dešimtuką. Tai pirmokai Benas Stankus, Simas Sabaitis ir Vilmantas Liaukšas bei ketvirtokė Ugnė Jašmontaitė. „Gamtos Kengūroje“ dalyvavo tik 3 mokiniai, o ,,Kalbų Kengūroje“ – 6 mokiniai. 2 klasės mokinė Viktorija Griciūtė lietuvių kalbos konkurse „Kengūra 2018“ pelnė Oranžinės Kengūros diplomą.

Vasario mėnesį būrelis pradinių klasių mokinių dalyvavo lietuvių kalbos projekto „Kalboje visų namai“ dailyraščio konkurse. Dailiausiai rašė 2 klasės mokinys Pijus Pigulevičius bei 3b klasės mokinys Neidas Čiuladis.

Šį pavasarį I-II klasių mokinių šokių būrelis dalyvavo Tarptautiniame vaikų šokio konkurse – festivalyje „Pumpurėliai 2018“ ir laimėjo III vietą. Dešimt šokėjų buvo apdovanoti medaliais.

Nepamiršti ir sportininkai. 1- 4 klasių mokinių komanda dalyvavo rajono „Olimpinių žaidynių“ varžybose. Sportininkai parvežė medalių. Šuolio į tolį iš vietos rungtyje II vietą laimėjo 4 klasės mokinė Agnė Birontaitė. Kamuoliuko metime mūsų ketvirtokai laimėjo dvi antras vietas. Tai Justė Molytė bei Titas Perminas. Estafetėje mūsų gimnazijos komanda laimėjo III vietą. Susumavus visų varžybų rungčių rezultatus mūsų pradinukai pelnė III vietą. Salėje buvę mokiniai dar kartą jiems paplojo.

Šventės pabaigoje darbščiausi kiekvienos klasės mokiniai įamžinti nuotraukose.

Darbščiausiems mokiniams muzikinius kūrinius atliko klasės draugai bei liaudiškų dainų ansamblio „Liepelė“ nariai.