Kaip ir kiekvienais metais, mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Akmenės rajono dailės olimpiadoje. Olimpiados temą ir nuostatus skelbia Lietuvos neformaliojo švietimo centras. Šių metų Lietuvos mokinių dailės olimpiados tema – „Pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės“.

Rajoninėje dailės olimpiadoje Papilės Simono Daukanto gimnaziją atstovavo penkios gimnazistės: Adriana Kiršytė, Dovilė Bielskytė (I gimnazijos klasė), Justė Jašmontaitė, Neida Kondrašova, Monika Anužytė (IIb gimnazijos klasė).

Smagu, kad įdėtas kruopštus darbas, kūrybinės idėjos buvo gerai įvertintos komisijos. Neida laimėjo I vietą, Justė III vietą. Dėkoju visoms mokinėms už dalyvavimą, džiugu, kad jos kuria, ieško, nes atrasti ir perteikti tikrą meną galima kai bandai, rizikuoji, pasiduodi savo vidiniam balsui ir žiūri kas iš to išeis…