Kovo 9 dieną vyko rajoninė dailės olimpiada. Šiemet ji pavadinta – „Eni beni diki daki – aš einu ieškoti“. Olimpiada kvietė kurti žaidimo(ų) tema.

Sakoma, kad žmonija žaidžia jau apie 5000 metų ir žmogus tol jaunas, kol žaidžia…

Mūsų gimnaziją atstovavo šeši mokiniai: aštuntokės Vija Mikužaitė, Gabija Kuprytė, Elinga Raudonaitytė, vienuoliktokės Paula Andriuškaitė, Dovilė Bielskytė ir dvyliktokas Aurelijus Janavičius.

Buvo smagu stebėti mokinių kūrybinius ieškojimus, vaizdinių perkėlimus kūrinyje. Dėkoju olimpiados dalyviams už įdėtą darbą, susikaupimą, nemiegotas naktis ir sukurtus kūrinius.

Sveikiname abiturientą Aurelijų Janavičių su laimėta III-ąja vieta. Jo sukurtos stilizuotos abstrakčios kompozicijos šachmatų žaidimo tema buvo puikiai įvertintos dailės olimpiados vertinimo komisijos narių.

daile