2017 m. gegužės 23 dieną Papilės Simono Daukanto gimnazijoje vyko civilinės saugos pratybos, evakuacija iš gimnazijos. Visa gimnazijos bendruomenė apie kilusį pavojų – gaisrą buvo informuota, ištisiniu vienos minutės skambučiu. Mokytojai, išgirdę garsinį signalą, paprašė mokinių susidėti daiktus, išsirikiuoti po du ir eiti nurodyto atsarginio išėjimo link.  Susirinkę amatų kiemelyje mokytojai nurodė Justinai Bučienei, kuri yra atsakinga už civilinę ir priešgaisrinę saugą, kiek mokinių yra klasėje, kiek iš jų evakavosi. Pratybų vertintojos – gimnazijos tarybos pirmininkė Kristina Pigulevičienė bei gimnazijos metodinės tarybos pirmininkė Andžela Raustienė – informavo gimnazijos direktorių Ramūną Perminą, kad civilinės saugos pratybos, evakuacija iš gimnazijos truko 5 minutes.