Kaip ir daugelį gyvenimo sričių, pandemija sutrikdė ir bibliotekoje organizuotą akciją „Auginame knygų skaitymo medžius“. Karantino metu bibliotekoje pasikeisti knygas tapo sudėtingiau, nuotolinis mokymasis labai pakeitė įprastą gyvenimą.

    Šiais mokslo metais, susirinkę į jau pasiilgtą gimnaziją, su aktyviausiais skaitytojais nutarėme praėjusių mokslo metų akcijos neužmiršti ir suskaičiuoti bei įvertinti knygų skaitymo akcijos rezultatus, kurių spėjome pasiekti dar iki karantino.

    Pagalbos skaičiuojant ir išrenkant nugalėtojus paprašiau pačių jauniausių ir nuoširdžiausių skaitytojų – buvusių pirmokėlių, šiemet jau 2a ir 2b klasių mokinių.

    Atidžiai apžiūrėję klasių ir mokytojų „Knygų medžius“, nuoširdžiai suskaičiavę lapelius, išrinkome praėjusių mokslo metų akcijos nugalėtojus.

  • Gražiausiai „sulapojo“ 1b (šiemet jau 2b) klasės medis – jie perskaitė net 108 knygeles.
  • Labai nedaug atsiliko ir 1a (šiemet jau 2a) klasės skaitytojai – 94 knygelės.
  • Džiugu, kad knygas skaito ir vyresnieji gimnazistai – trečiąją vietą pelnė Ib gimnazijos klasės (dabar IIb) „medis“.
  • Aktyvūs buvo ir 5, 8, Ia klasių skaitytojai, mokytojai taip pat stengėsi neatsilikti.
  • Aktyviausio skaitytojo rinkimuose nugalėjo buvusios 1b klasės mokiniai – Pijus, Jonas ir Emilija. Jie kiekvienas perskaitė po 18 knygelių.
  • Antrąją vietą iškovojo 1a klasės skaitytoja Snieguolė.
  • Trečioji vieta atiteko Ib gimnazijos klasės mokinei Monikai.

Sveikiname nugalėtojus.

    Dėkoju visiems aktyviausiems skaitytojams: Rugilei Č., Domantui J., Džastinui K., Eimantei J., Gabijai L., Vilmantui L., Benui S., Skaistei U., Godai B., Orestai K., Gajai B., Neidui Č., Dovilei B., Godai M., Lidijai P., Aronai P., Arminui B., Kornelijai S., Deividui Š., Austėjai R., Akvilei P., Viktorijai P..

    Linkiu visuomet išlikti nuoširdžiais knygų draugais, o dar „nesusidraugavusiems“ su knygomis – kuo greičiau tai padaryti.