Paskutinę gegužės mėnesio dieną  „Kregždutėje“ vyko atsisveikinimo su darželiu šventė  „Lik sveikas, darželi“. Į pirmąją klasę išlydėjome 25 ugdytinius iš „Bitučių“ ir „Saulutės“ grupių.

Šią dieną darželyje visiems ir linksma, ir graudu. Pedagogių išpuoštos grupės, kiemas, Arono Palijčuk mamytės išskirtinai papuošta salė suvirpino ne vienam širdelę. Šventėje vaikai tėveliams deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, šoko šokius. Nuoširdžiausius padėkos žodžius išsakė auklėtojoms, jų padėjėjoms ir visiems kitiems juos mylėjusiems įstaigos darbuotojams. Švietimo padalinio vadovė Roma Lupeikienė įteikė priešmokyklinio ugdymo(si) programos baigimo diplomus, mokytoja Audronė Statkienė – programos „Zipio draugai“ pažymėjimus.  Darželio kieme vaikai į dangų paleido balionus su savo svajonėmis.

Linkime vaikučiams įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros. Tegul nerūpestinga vaikystė jiems leidžia dar pabūti vaikais, papramogauti. O rugsėjį tegul jų laukia nauji draugai  ir įspūdžiai!