Pavasarinių gėlių puokštėmis, alyvų žiedais ir spalvotais balionais išpuoštas kelias į darželį bylojo, kad atėjo metas priešmokyklinukams atsisveikinti su darželiu. Po paskutinės, šventinės pamokėlės ir tėvelių filmuotos padėkos darželio kolektyvui peržiūros, rinkosi vaikai po ąžuolu, kur didesniais, nei įprasta, atstumais jų laukė išrikiuota 18 kėdučių. Tiek šiais metais Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius „Kregždutė“ išlydėjo priešmokyklinukų į pirmąją klasę.

    Po nuotaikingų dainelių ir eilėraštukų darželio vadovė R. Lupeikienė tradiciškai įteikė vaikams Ikimokyklinuko diplomus. Dėkota visiems: vaikams – už nuopelnus, pasiekimus, tėveliams – už pagalbą, kantrybę ugdant vaikus nuotoliniu būdu, pedagogams – už meilę, rūpestį, šilumą, žinias,  darželio vadovei – už visapusišką rūpestį, už  darželio bendruomenės sutelkimą, drąstiškus pokyčius. Darželiui tėveliai padovanojo medelį, kuris, kaip prisiminimas, sužaliuos naujai įkurtame vaikų sode.

    Po šventės vaikų laukė staigmena – šventiškai papuoštoje lauko pavėsinėje su nuotaikinga programa jų laukė animatorius ir lauko kavinė.

    Atsisveikinimas su darželiu  liks neužmirštamu įvykiu visų atmintyje.

„Kregždutės“ informacija