Neįprastu būdu Papilės šv. Aloyzo kuopos ateitininkai šiemet padėkojo jauniesiems gimnazijos piešėjams, kurių darbai  nuo pat vėlyvo rudens iki viduržiemio puošė ir šildė Papilės šv. Juozapo bažnyčios sienas. Piešinių Šventų Kalėdų laikmečio tema buvo virš šimto. Šios parodos – konkurso organizatoriai, nesulaukdami karantino pabaigos, nusprendė Padėkos raštus ir dovanėles išdėlioti miestelio šventovėje, pakviesdami čia atvykti ir gražiausių darbų autorius. Mokiniams, gyvenantiems atokiau, neturintiems galimybės sekmadienį atvykti į Papilę, apdovanojimai buvo perduoti kitais keliais. Komisijos, kuriai vadovavo gimnazijos dailės mokytoja Dalia Sakalauskienė, bei parapijos šventovėje  besilankančių tikinčiųjų  nuomone, akis džiugino Elingos Raudonaitytės, Monikos Anužytės, Linos Bronušaitės, Neido Čiuladžio, Paulos Andruškaitės, Akvilės Prišmontaitės, Nedos Kyzikaitės, Mato Saženio, Tito Jankaičio  ir kitų mūsų gimnazijos narių darbai.

O prieš Verbų sekmadienį Papilės šv. Juozapo bažnyčią papuošė nauji jaunųjų piešėjų kūriniai, kurie vaizduoja ryškiaspalves verbas, Kristaus kančią ir Prisikėlimą, Šventų Velykų simbolius bei krikščionių minimas pavasarines šventes, kaip Motinos, Šeimos, Tėvo dienas, Šeštines bei Sekmines.

Ateitininkų informacija