Vieną spalio sekmadienį gimnazijos antrokai vyko į Šiaulių dramos teatro spektaklį „Didelė lietuviška pasaka“. Visiems tai buvo pirmoji pažintis su tikro teatro scena ir taisyklėmis, todėl nekantraudami laukėm naujų įspūdžių. Spalvingo, išradingo ir įspūdingais efektais prisodrinto spektaklio centre – jauniausias anūkėlis Modestas, kuris, tą vakarą patiria daugybę išbandymų ir nuotykių. Grįžusi namo mama randa ne tik „aukštyn kojomis“ apverstus namus, bet ir draugiškai susivienijusią šeimyną. O jaunėliui Modestui pagaliau paaiškėja, kad ne tik pasakose, bet ir kasdienybėje svarbu ne pati laiminga pabaiga, o žinojimas, kad šeimos vienybė yra ta jėga, kuri visada padės įveikti didžiausius priešus ir baimes.

Po spektaklio pasivaikščiodami po miestą, aplankėme Saulės laikrodžio aikštę, pasigrožėjome Šaulio skulptūra, pasiaiškinome, kaip reikia suprasti saulės laikrodį. Apžiūrėjome ir įsiamžinome prie „Geležinės lapės“ skulptūros, pasidžiaugėme gulbėmis prie Talšos ežero.

Pradinio ugdymo mokytoja Salomėja Dapšienė