Mano knygelės dar plonos,
Daug piešinėlių dailių,
Paukščių, žvėrelių, gėlių….
(J. Marcinkevičius)

Šiandien minima Tarptautinė vaikiškos knygos diena! Sveikiname visus ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ bei mažuosius gimnazijos skaitytojus, tėvelius ir tikimės, jog meilė knygai tik stiprės.

Dėkojame aktyviems ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė” tėveliams, atsiliepusiems į kvietimą sudalyvauti akcijoje „Skaitanti šeima”. Jūs palikote gražų prisiminimą darželio istorijoje. Jūsų užfiksuotos ir atsiųstos akimirkos džiugins mus visus darželio fotogalerijoje I-ame aukšte.

Džiaugiamės, kad didžiąją dalį priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų į mokyklą išleidžiame jau mokančius skaityti, kai kuriuos – su labai gerais skaitymo įgūdžiais. Tai Jūsų, tėveliai, ir puikių bei reiklių mokytojų nuopelnas.

Mūsų visų bendras tikslas – sudominti, „užnorinti“, skatinti vaikus domėtis užburiančiu knygų pasauliu. Ankstyvo skaitymo nauda –  neįkainojama. Skaitymas ne tik padeda sukurti stipresnį ryšį tarp vaiko ir tėvų, bet ir lavinti komunikacijos, loginio mąstymo įgūdžius. Tai įrodyta daugelio tyrimų.

Darželio kieme yra knygų namelis – bibliotekėlė, kurioje galima rasi įvairių knygų, jas pasiimti, vartyti, skaityti, neštis į namus, vėliau atnešti ir, padėjus į vietą, pasiimti kitą knygą.

Taigi šiandien puiki diena paskaityti dar neatrastą knygą.

Pagarbiai, Roma Lupeikienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ vadovė

filmuko nuoroda internete – https://youtu.be/eiKG8xS70jY