Gimnazijos bibliotekininkės organizuotoje akcijoje „Auginame knygų skaitymo medžius“ nugalėtojais tapo antros ir aštuntos klasių mokiniai. Prizas –  nemokama edukacinė išvyka į Šiaulių rajono savivaldybės Vytauto Vitkausko viešąją biblioteką. Nors kelionė netolima, bet ja džiaugėsi ir mažieji, ir vyresnieji mokiniai. Nuvykę pamatėme erdvią, modernią biblioteką, išsidėsčiusią per tris aukštus ir su terasa ant stogo.  Apžiūrėję patalpas, dalyvavome ženkliuko gamybos edukacijoje, kurios metu vaikai gamino ženkliuką su savo vardu, žaidėme interaktyvų žaidimą „Užaugink žemaičių gėlę“. Paskui išbandėme virtualios realybės žaidimus su specialiais akiniais. Tie, kas pavargo nuo aktyvios veiklos, poilsio krėsluose stebėjo  akvariume plaukiojančias įvairiarūšes žuveles.

    Už smagią išvyką dėkojame gimnazijos direktorei ir bibliotekininkei.

Pradinio ugdymo mokytoja Salomėja Dapšienė