Rugsėjo 16 – lapkričio 8 dienomis pradinių klasių mokiniai dalyvavo nacionaliniame matematikos konkurse „Matematikos ekspertas“. Žaidimą organizuoja Suomijos mokomųjų žaidimų kompanija 10monkeys.com. Konkurso tikslas – skatinti vaikus mokytis matematikos, naudotis technologijomis mokykloje ir žinoma, pasilinksminti! Šiame konkurse svarbiausia yra entuziazmas. Užduotys yra įvairaus sunkumo, todėl vaikai gali jas pasirinkti pagal savo gebėjimus. Mokytojoms nereikia taisyti užduočių, nes tai atlieka linksmosios konkurso beždžionėlės.

    Iš viso konkurse dalyvavo 840 komandų. Klasės varžėsi dvejose kategorijose, siekdamos laimėti savaitinius prizus. Pirma kategorija – Mažieji Beždžioniukai (1-2kl.), o antroji – Jaunieji Beždžioniukai (3-4kl.) Savaitiniai prizų laimėtojai buvo išrenkami burtų keliu, iš kiekvienos kategorijos dešimties aktyviausiai dalyvavusių klasių išrenkant po vieną klasę.

Visos užsiregistravusios klasės galėjo naudotis 10Monkeys Math World matematikos mokymosi programa nemokamai pamokų metu, darbo dienomis, nuo 7 iki 14val. 10Monkeys Math World programa galima naudotis personaliniuose, nešiojamuosiuose kompiuteriuose, planšetėse bei interaktyviosiose klasės lentose.

    Mažųjų beždžioniukų kategorijoje žaidė 401 komanda. Mūsų gimnazijos 1b klasės mokiniai buvo labai aktyvūs ir savo kategorijoje pateko į finalinį dešimtuką! Burtų keliu laimėjome pagrindinį konkurso prizą. Pagrindinis konkurso „Matematikos Ekspertas“ prizas yra 1000 Eurų vertės internetinės parduotuvės pigu.lt dovanų kuponas. Su pagrindiniu konkurso prizu laimėjome ir 10Monkeys Math World vienerių metų licenciją visiems 1-4 klasių mokiniams! Šaunuoliai pirmokai!

 „Matematikos ekspertas“ – linksmas būdas mokytis matematiką ir puiki proga laimėti šaunių prizų kiekvieną savaitę!