Sausio 13 dieną pirmokai ir 4a klasės mokiniai lankėsi VU Šiaulių akademijoje,  STEAM centre. Mažieji pirmokėliai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Paslaptingas elektros pasaulis”. Veiklos metu pirmokai mokėsi įelektrinti kūnus, praktiškai išbandė įelektrinimo reiškinius, atskyrė pipirus nuo druskos, išmoko magiškai nukreipti vandens srovę ir sukūrė „gyvatėlių“ šokį. Taip pat išbandė interaktyvią šokių sistemą, šokdami lavino greitą reakciją, pusiausvyrą, dėmesį.
      Ketvirtokai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Nepažintas mikro pasaulis – pamatyk nematomą”. Veiklos metu mokiniai stebėjo pro lupą augalų daleles,  mokėsi naudotis mikroskopu, pro kurį stebėjo įvairius netikėčiausius daiktus. Vieniems įspūdį padarė  keturiasdešimt ar net šimtą kartų išdidinta musės koja ar uodo gylys, kitiems –  kraujo vaizdas ar smegenų masėje matomos dalelės. Laikas prabėgo labai greitai. Buvo labai įdomu!