Pradinių klasių mokiniai vykdė akciją „Pradžiugink mažąjį draugą”. Dar prieš Kalėdas gimnazijos bendruomenė buvo pakviesta į saldaturgį. Jo metu pirkėjai ir mažieji pardavėjai savanoriškai aukojo pinigus Mažeikių gyvūnų globos draugijai. Buvo surinkti 207 eurai. Vėliau ši suma truputį pasipildė. Nupirkome gyvūnams dovanų už 212 eurų ir 34 centus.

Sausio 15 dieną nuvykome į Mažeikių gyvūnų globos namus ir pradžiuginome šių namų globotinius dovanomis. Nustebome, kiek daug mažųjų draugų ten surado prieglobstį.

Dar kartą dėkojame visiems mokiniams ir jų tėveliams, kurie kepė skanumynus, visiems pardavinėjusiems ir pirkusiems, visiems aukojusiems. Ačiū Papilės miestelio pardavėjoms, kurios sustambino surinktus pinigus. Ačiū gimnazijos darbuotojams ir mokiniams, padėjusiems nupirkti ir sukrauti prekes. Labai dėkojame gimnazijos direktoriui Ramūnui Perminui už skirtą transportą ir vairuotojui Sigitui Bučui už saugią kelionę.

Pradinių klasių mokytojos Salomėja Dapšienė ir Dalia Karvelytė