Net dvidešimt penki gimnazijos pradinukai dalyvavo Akmenės rajono pradinių klasių mokinių Olimpinėse žaidynėse, kurios vyko Akmenės gimnazijos stadione. Rungtyniavo penkios komandos. Mažieji sportininkai patyrė ir pralaimėjimo ir pergalės akimirkų, tačiau į namus grįžome pakilios nuotaikos. Mūsų gimnazijos komanda buvo viena gausiausių, tad ir medalių daug parvežėme.

Visose rungtyse mokiniai buvo suskirstyti į grupes pagal savo amžių. 30 m bėgimo rungtyje ketvirtokų grupėje 4b klasės mokinys Armandas-Jonas Kiršis laimėjo I-ąją vietą. Toje pačioje rungtyje trečiokų grupėje II-ąsias vietas iškovojo 2a klasės mokiniai Luka Bronušaitė ir Benas Stankus.

Kamuoliuko metimo rungtyje I-ąsias vietas laimėjo 1b klasės mokinė Austėja Krugelytė ir 2b klasės mokinė Milda Gedžiūtė. Toje pačioje rungtyje trečiokė Oresta Karazijaitė iškovojo II-ąją vietą, o 2b klasės mokinys Pijus Petrauskas – III-ąją.

Šuolio iš vietos į tolį rungtyje savo amžiaus grupėse II-ąsias vietas laimėjo 1b klasės mokiniai Kamilė Petrauskaitė ir Emilis Stulpinas, 2a klasės mokinė Ema Čiuladytė, 4a klasės mokinys Nojus Zaramba ir 4b klasės mokinė Eglė Puzaraitė.

Estafetės 8×30 bėgimo rungtyje mūsų komanda iškovojo I-ąją vietą. Komandą sudarė šie mokiniai: 1a klasės mokinė Brigita Paplauskaitė, 1b klasės mokinys Emilis Stulpinas, 2a klasės mokiniai Luka Bronušaitė ir Benas Stankus, trečiokai Rugilė Malinauskaitė ir Matas Saženis, 4a klasės mokinė Augmilė Meškytė ir 4b klasės mokinys Neidas Čiuladis.

Akmenės rajono sporto centras kiekvienam dalyviui įteikė po atminimo dovanėlę, o prizininkus apdovanojo medaliais.

Dėkojame visiems mažiesiems sportininkams už jų pastangas, ištvermę ir gerą nuotaiką!