2022-11-30 gimnazijoje vyko renginys „Kodėl Kalėdų senelio raudoni rūbai“ arba iš kur atsirado Kalėdų senelis? 4b klasė vaidino vaidinimą „Šv. Mikalojaus šventė“. Pradinukų 2 kl. ir II gimnazijos klasės dainavo. 4b kl.,4a kl., 3 kl.ir 2 kl. deklamavo eilėraščius. Renginio metu gimnazijos direktorė Andžela Raustienė įžiebė advento vainiko pirmąją žvakę. II gimnazijos mokiniai advento vainiką nunešė prie paradinių durų, skelbimo lentų. Ir kiekvieną advento rytą, degančios advento žvakutės pasitiks mokinius, mokytojus, kitus darbuotojus ir svečius. Primindamos, kad tai laikotarpis skirtas pasiruošti, Kūdikėlio Jėzaus gimimui. Renginį vedė II gimnazijos klasės mokiniai Deimena Pečiauskaitė ir Mantas Noreikis.

Tikybos mokytoja Daiva Paniuškytė